REMNANT 2’BILE HANDLER KLASı INDINDE SEMPATIK BIR HAT ARKADAşıYLA GELIYOR

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Hat Arkadaşıyla Geliyor

Remnant 2’bile Handler Klası Indinde Sempatik Bir Hat Arkadaşıyla Geliyor

Blog Article


“Best Friends” fragmanına dide atalım

Remnant: From the Ashes’ın devam oyunu Remnant 2, bir aksilik gayrimümkün, bir erteleme görmezse birkaç kamer sonrasında temaşa severlerle buluşacak. Bunun için hazırlıklar sürerken, yeni fragmanlar da gelmeye devam ediyor. Bu seferki fragman oyunun Handler dershaneından geldi, nispetle küçük bir bile sürprizi vardı:


“Best Friends” kellelığıyla paylaşılan fragmanımızda, hissî bir çalgı eşliğinde mandepsi süresince karakterimize haremlik edecek it dostumuzla tanışıyor, Handler sınıfının nasıl bir temaşa deneyimi vadettiğine dair kesitler izliyoruz. Karakterimiz üzere kapik dostumuzun da çatışmalarda ne bir rol üstleneceğini görüyoruz fragmanda. Oyuncuların Handler sınıfını yeğleme etmesi için münasebetlerden birisi bile bu sempatik dostumuz evet mu, ne dersiniz?

Remnant Siteye Git 2, bu yaz aylarında temsil severlerle buluştıynet hazırlanıyor. Remnant: From the Ashes’ı geride bırakabilecek bir kumar olacağı izlenimini veriyor. Bu türlü olup olmadığını birkaç ay sonrasında daim omuz omuza göreceğiz.

Report this page